Prečo TK Element

  • V Elemente som začala tancovať pred štyrmi rokmi. Predtým som skúšala aj iné tanečné školy, ale Element sa mi zapáčil nielen tým, ako sa tu trénuje, ale hlavne tým, že sme proste jedna veľká rodina. Ľudia sú tu milí a hlavne neodcudzujú. Element dáva tanečníkom väčšiu slobodu v tanci. Tréningy sú vždy precízne a človek sa vie aspoň odreagovať od každodenných problémov. Takže sa dá povedať, že Element je pre mňa taký „únik z reality“.

    — Emma —
  • Pretože deti učia mladí ľudia, ktorí vedia, čo robia. Venujú im veľa zo svojej energie a talentu. Ich vystúpenia sledujú s otvorenými ústami nielen deti, ale aj rodičia. Deti si navyše môžu vybrať, akému štýlu sa budú venovať, čo ich baví. Deckám sa páči vystupovať a chodiť na súťaže. Tréneri vedia deti ppodržať aj pri menších neúspechoch, pochváliť ich, stoja za nimi v každej chvíli. Aj keď sú niekedy tréningy náročné, vždy sa deti tešia na ďalšiu hodinu plnú smiechu, tanca a dobrej nálady.

    — Petra —
  • Ako mamina som spokojná s tým, že moje dieťa robí to, čo ju baví, napĺňa a to je TANEC. Už od svojich 5. rokov navštevuje TK Element a keď začínala, obdivovala som trénerov, ako moje dieťa učia spoznávať krásu tanca. Mnohé nekoordinované pohyby bez rytmu, ktoré priniesli úsmev na mojej tvári sa postupne menili a zmenili na tanec. Možno hovorím za viacerých rodičov, ale ten úsmev, ktorý máme na tvárach teraz je úsmev spokojnosti a šťastia pri ich vystúpeniach. Som rada, že chodí do TK, lebo teraz to už nie je len o tanci, ale aj o priateľstvách medzi deťmi z viacerých vekových kategórií, ktoré zbližuje nielen tanec, ale aj aktivity, ktoré tento klub stále viac a viac organizuje, či sú to letné tábory, opekačky, alebo akcie spojené s danými príležitosťami v roku ako MDD, Halloween, Mikuláš a ďalšie.

    — Natália —
Back to Top